کانون مشاوران آفبا
بخوانید، بدانید و جزء نفرات برتر کنکور شوید

با تمام توان به پیش در دوران جمع بندی

با تمام توان به پیش در دوران جمع بندی
با تمام توان به پیش در دوران جمع بندی

سلام بچه ها

عزیزان از ما به شما نصیحت که چه کسانی که به برنامه های خوندن درس ها شون رسیدن و چه کسانی که درس ها را کامل مطالعه نکردن باید به دوران جمع بندی اهمیت دهند.

شاید در روزهای نزدیک به کنکور خیلی از داوطلبان احساس ناامیدی و یا خستگی کنند (مخصوصا فارغ التحصیلان عزیز) ، اما به هیچ وجه این دوران جمع بندی را از دست ندهید!

با توجه به اینکه در نزدیکی روز موعود ( کنکور عزیز! ) هستیم و همچنین روزهای حساس و بعضا استرس زا، مطالب راحت تر در ذهن تثبیت می شود ، پس فرصت خیلی خوبی است:

۱) برای کسانی که از دیگران عقب موندن تا بیانو خودشون رو به بقیه برسونن.

۲) برای کسانی که به درس ها رسیدن و از بقیه جلوتر هستند ، که با مرور مستمر مطالب را در ذهن خود زنده نگه دارن و بر تسلط خودشون اضافه کنن.

همچنین جمع بندی باعث می شود مطالب در ذهن شما کاملا زنده و به اصطلاح update بمانند!

بچه ها اینو به خاطر داشته باشید که اکثر داوطلبان در اواخر زمان رسیدن به کنکور علی رغم خستگی زیاد تمام تلاش خود را بکار میگیرن ، دقیقا مانند دوندگان یک مسابقه دو سرعت ! که در اواخر مسیر همه با تمام توان خود می دوند تا نگذارند بقیه از آنها جلو بزنند!

به عنوان کلام آخر باید بگوییم مدت زمان باقی مانده تا کنکور دقیقا نقش شب امتحان رو برای امتحانات تشریحی دوران مدرسه بازی می کند و همانقدر که مطالعه خوب و کوبنده! در شب امتحان می توانست منجر به کسب نتیجه ی باور نکردنی و عالی در آزمون های تشریحی شود استفاده ی حرفه ای از دوران جمعبندی هم می تواند رتبه ی فراتر از باور را برای شما به ارمغان بیاورد، پس بدون خستگی و با انرژی کامل با تمام توان به پیش.