مشاره انتخاب رشته کنکور 1396

فرم ثبت نام مشاره انتخاب رشته کنکور 1396 بنیاد دانش بنیان آفبا

دوستان و همراهان همیشگی بنیاد دانش بنیان آفبا، امیدواریم اشتباهات وحشتناکی که هر ساله در انتخاب رشته چند هزار نفر تو کنکور سراسری می افته برای شما پیش نیاد. اشتباهاتی که به خاطر ندونستن شانس قبولی، نشناختن دانشگاهها، رشته ها و گرایشها و از همه بدتر اشتباهاتی که به خاطر اولویت بندی غلط تو فرم 150 تایی انتخاب رشته پیش میاد.

چند سال بعد وقتی به امروز خودت برگشتی، نباید از انتخاب خودت پشیمون باشی. باید سرتو بالا بگیری و بگی با توجه به رتبه ات بهترین شانسی که داشتی رو قبول شدی و حتی این شانس رو برای خودت به وجود آوردی. رشته ای که توش قبول میشی، قسمتی از مسیر سرنوشت تو رو تعیین می کنه و همیشه بهتره از اول تصمیم درستی گرفت تا اینکه تصمیمات غلط رو اصلاح کرد.

مشاوران حرفه ای آفبا، با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود و با تحلیل اطلاعات قبولی تعداد بسیاری از داوطلبین کنکور سال های گذشته، جهت مشاوره در خصوص انتخاب رشته شما داوطبین عزیز کنکور 1396 آماده ساختن آینده ای درخشان با انتخابی هوشمندانه برای شما هستند.

با توجه به محدودیت ظرفیت در صورت تمایل، خواهشمند است با کلیک بر روی دکمه زیر اطلاعات فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ثبت نام